Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Wilt u donateur/vriend worden?

pianotoetsen pm web 

Steun ons koor!

Concerten die Pro Musica organiseert op vaak zeer bijzondere locaties brengen hoge kosten met zich mee. Het is voor dirigent en koorleden steeds een mooie uitdaging om zo'n concert ook voor ons publiek tot een onvergetelijke beleving te maken.

Door de keuze van verschillend repertoire en prachtige meerstemmige arrangementen, is elk concert dan ook anders en onderscheidt Pro Musica zich daarmee ook van andere koren in het Gooi.

Deze concerten kunnen wij dan ook niet realiseren zonder de welkome steun van onze vrienden/donateurs.

Gelukkig weet Pro Musica zich ge­steund door een flink aantal donateurs, die het koor een warm hart toedragen.


visual pm mint

Natuurlijk hebben Vrienden van Pro Musica een streepje voor...

Vrienden van Pro Musica (donateurs) ontvangen regelmatig de digitale nieuwsbrief en blijven zo op de hoogte van het reilen en zeilen van Pro Musica

Vrienden zijn als eerste op de hoogte van een volgend concert en

krijgen voorrang bij het bestellen, ook van extra toegangskaarten'Vriend worden' van Pro Musica is al mogelijk vanaf € 20,- per jaar

Wilt u ook vriend worden van ons koor?  Geef uw naam en adresgegevens aan ons door via ons mailadres:

info@promusica.nl

NL27 RABO 0123701341 ten name van Pro Musica Bussum